Wspaniały catering na imprezy okolicznościowe – sprawdzone porady.

Posted on 11/07/2018 7:05pm

Gdy przygotowujemy huczne imprezy okolicznościowe we własnym domu zastanawiamy się, jak przyjąć naszych gości i co zaserwować do jedzenia i picia. Kiedy robimy imprezę integracyjną dla całego teamu w miejscu pracy, mamy szersze pole do popisu i śmiało możemy zamówić niepowtarzalny catering. Jak się za to zabrać?

Impreza okolicznościowa
Author: FotoPlus Collective
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mamy na myśli jakąś dużą imprezę okolicznościową, jak wesele albo komunia, bardzo często poza oprawą samej imprezki, myślimy też o pysznym jedzeniu i napojach. Najczęściej podaje się raczej klasyczne potrawy, by wpasować się w gusta naszych gości. Ale gdy robimy tematyczne party, hucznego sylwestra czy też imprezę integracyjną, menu mogłoby być dużo bardziej wyszukane niż to przygotowywane na okolicznościowe imprezy Wrocław ma ogromny wybór restauracji czy barów typu bistro, które również mają w ofercie przygotowanie i dowóz cateringu we wskazane przez nas miejsce.Dobrze jest udać się do wielu barów z prośbą o ofertę menu na party, aby mieć zestawienie pomysłów. Podajmy orientacyjną liczbę nakryć, jakieś szczególne preferencje i szacunkowy czas trwania imprezy. Warto jest podać widełki cenowe za 1 osobę, w jakich chcemy się zmieścić oraz zamieścić informację, czy alkohol również musi być w ofercie kolacji ( ciekawy post w okwinebar.comciekawy post w Jeżeli zwrócimy się do kilku restauracji, zdobędziemy więcej ofert do porównania a jednocześnie sprawdzimy najnowsze trendy.
Bankiet firmowy
Author: Tech Cocktail
Source: http://www.flickr.com
Przy ustalaniu menu dobrze dowiedzieć się również, jak duże są porcje oraz jak będą podawane. Podczas większych imprez zdadzą egzamin propozycje z menu kuchni śródziemnomorskiej, ponieważ zawierają sporo warzyw, są lekkie, dużo przekąsek można najzwyczajniej w świecie wziąć do ręki i zjeść, i mają sporo fanów głównie wśród troszczących się o linię pań.

Jednak jeśli robimy imprezę tematyczną, przykładowo - w stylu hawajskim, zdecydujmy się na catering w takim stylu. Doskonałe jedzenie to z pewnością coś, co charakteryzuje imprezy okolicznościowe w OKWineBar. Miasto Wrocław nie zostawi nas na lodzie jeżeli chodzi o godne polecenia punkty cateringowe czy restauracje, które taki wykwintny catering nam przygotują.

Tags: kuchnia, catering, Hawaje, restauracja, bistro, latino