W których miejscach pożądane byłoby umieścić reklamę na telebimie, żeby dostarczyła ona spodziewany wynik?

Posted on 18/12/2018 8:16am

Reklamy na telebimach są obecnie jedną z bardziej słynnych i częstokroć wykorzystywanych form reklamy, albowiem pośród wielu innych rodzajów reklam właśnie te cechują się największą efektywnością. Telebim to spory ekran ledowy, na jakim wyświetlane są przeróżne reklamy. Dzięki użyciu nowomodnej technologii obraz, jaki jest emitowany na telebimach cechuje się sporą wyrazistością, jest klarowny oraz przejrzysty co sprawia, iż dobrze widać go nawet z odległej odległości.

Telebim
Author: vikkiq
Source: http://www.flickr.com
Mało tego nie da się ukryć, że ekran, na którym nieustająco wyświetlane są jakieś chromatyczne obrazy znacznie bardziej przyciąga wzrok i uwagę innych ludzi, aniżeli inne typy reklam, takie jak mniejsze billboardy czy też plakaty. Niemniej jednak, żeby reklama na telebimie przyniosła jeszcze lepsze efekty ważne jest jej odpowiednie umiejscowienie. Najlepiej umieścić reklamę (tablica reklamowa led - http://ecoled.info.pl/) na telebimach w miejscach, gdzie regularnie znajduje się mnogość ludzi. Do takich miejsc przynależy przykładowo rynek w centrum miasta, okolice galerii handlowych oraz notorycznie odwiedzanych marketów czy wielokrotnie odwiedzane ulice i autostrady.Na przykład wybornym miejscem na zlokalizowanie telebimu w Krakowie będzie telebim kraków rondo grzegórzeckie - .

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Jeśli tak, to czytaj też (http://bergline.pl/) o tej samej tematyce na następnej stronie - znajdziesz ją w linku poniżej.

Rondo Grzegórzeckie jest często uczęszczanym rondem, ponieważ znajduje się ono w ścisłym centrum miasta, wskutek tego każdego dnia porusza się tam sporo wozów. Telebim usytuowany w tej okolicy niewątpliwie nie zdoła zostać niezauważony.
Reklamę na telebimie warto umieścić w kilku miejscach, nie tylko w jednej lokalizacji, ponieważ wówczas będzie ona miała większy zasięg oraz co za tym idzie trafi do większej liczby ludzi. Wskazane jest pamiętać, że każda osoba jest możliwym Klientem, więc jeżeli reklama trafia do dużej liczby osób to istnieją większe szanse na to, że wzbudzi ona większe zainteresowanie. Twój artykuł bądź reklamowana usługa dojdzie więc do szerszego grona Klientów.

Tags: LED, autostrada, klient, reklam, marketer