W czym projektory bezlampowe są lepsze od takich tradycyjnych?

Posted on 16/05/2022 4:38pm

Dziś coraz częściej można by spotkać osoby, które zamiast typowego telewizora posiadają w swym mieszkaniu projektor. Daje to olbrzymi obraz, a do obejrzenia filmów w telewizji niezbędny jest tylko specjalny tuner podłączony do laptopa.


Zwykłe projektory posiadają lampę, która działa przez 20000 godzin.


Projektory bezlampowe
Author: Hannspree
Source: Hannspree


Po upływie tego czasu wymagana jest wymiana wymiana szybki Apple Watch lampy. Do kupienia dziś mamy projektory bezlampowe, które sprawiają, że zmniejsza się koszt ich używania oraz zmniejsza się zanieczyszczenie środowiska, jakie powodowane jest poprzez zastosowanie lamp rtęciowych. Dzięki nowej technice w rzutnikach bezlampowych pokazywane obrazy wyglądają fascynująco nawet w pokojach kiepsko przyciemnionych. W czasie stosowania typowej lampy emitowany obraz traci z upływem czasu na jakości. Tego typu projektory gwarantują ostre widoki przez całe życie projektora. Najlepsze projektory bezlampowe są stworzone z myślą o rygorystycznych użytkownikach. Mogłyby być wykorzystywane w czasie zebrań biznesowych. Można je także wykorzystywać w celach szkoleniowych. Nie mają one typowej lampy, a zamiast niej używają światła laserowego. Obniża to o wiele koszt używania projektora.
Automatyczne wprowadzanie i księgowanie
Author: Efematic
Source: http://efematic.pl/


Można by dzisiaj kupić projektory bezlampowe, które posiadają bardzo bardzo długą żywotność oraz mogłyby być stosowane w biznesie oraz w szkolnictwie. Cechują się one cichą pracą, dużą jasnością oraz posiadają bardzo bogaty zbiór łącz. Projektory te mają często złącze USB, które pozwala na prezentację multimedialną bez komputera.


Urządzenia posiadają czujnik jasności, który pozwala na dostosowanie jasności pokazywanego obrazu do natężenia światła w pomieszczeniu. Projektory te do najtańszych nie należą, jednak na kupno projektora przeważnie decydują się firmy, którym nakład pieniężny szybko się zwróci.

Tags: projekt, projektory, koszty