Szkolenia on-line dla pracowników - czy opłaca się skorzystać z takiej formy doszkalania pracowników w swej firmie?

Posted on 06/10/2021 8:00am

Nie od wczoraj wiadomo, iż największym kapitałem właściwie każdej firmy są pracujący w niej ludzie. Równocześnie o kapitał ludzki trzeba stale dbać, zatem mądry szef bez wątpienia nie będzie ciągle zatrudniał kolejnych osób, ale dbał o pracowników, którzy są wcześniej zatrudnieni w firmie.
filmy korporacyjne
Author: Jeff Wilcox
Source: http://www.flickr.com


Zazwyczaj dbamy o rozwój swoich pracowników, organizując dla nich różnego rodzaju szkolenia czy wysyłając ich na tego rodzaju kursy i opłacając je co najmniej częściowo.

Jeżeli ciekawi Cię ten temat, patrz szczegóły informacji na taki wątek, które okażą się niesamowicie fascynujące i z pewnością wciągną Cię bez reszty.

Dzisiaj przyglądamy się kursom on-line - czy warto korzystać z takiej firmy kursów?


dokument
Author: Nokia
Source: Nokia


Jak wygląda szkolenie online w praktyce?


Zwykle szkolenia online polegają na oglądaniu przez pracownika różnego rodzaju prezentacji, zawierających między innymi filmy instruktażowe filmy instruktażowe. Następnie pracownik powinien odpowiedzieć na szereg pytań, które sprawdzają jego wiedzę zdobytą podczas takiego szkolenia. Zazwyczaj większość firm prowadzących szkolenia internetowe wystawia kursantowi dyplom ukończenia takiego szkolenia - wiele z nich jest honorowanych wręcz na całym świecie, zatem z pewnością dobrze wybrać tę firmę, która ma uprawnienia do przeprowadzania szkoleń internetowych i wystawiania takich akurat certyfikatów.


Jak znaleźć odpowiednią firmę?


Filmy korporacyjne można dzisiaj znaleźć właściwie wszędzie w sieci, w licznych wypadkach również za darmo . Jeśli jednak chcesz przeprowadzić dla swych pracowników naprawdę efektywne szkolenie, wtedy z pewnością powinieneś rozejrzeć się za odpłatną ofertą.
Równocześnie pakiet w takich wypadkach jest o wiele większy - firma wystawia certyfikaty lub zapewnia wsparcie specjalisty online, którego kursanci mogą zapytać właściwie o wszystkie nurtujące ich kwestie.

Tags: dom, czas, internecie