Testujemy gadżety - poznaj najnowsze telefony

Posted on 16/11/2020 7:38pm

Co rusz natykamy się na nowinki ze świata techniki. Nie wszystkie są nam niezbędne, ale niektóre rzeczywiście warto przetestować, by sprawdzić czy mogą ułatwić nam codzienne funkcjonowanie i sprawić, że załatwianie niektórych spraw z łatwością można będzie przenieść ze świata realnego do wirtualnego, oszczędzając sobie cenny czas. W tym artykule pod lupę weźmiemy dwa najnowsze modele smartphonów : Samsung Galaxy Xcover 2 oraz LG L70, testując ich kluczowe zalety.
Samsung Galaxy Xcover 2 - jest to smartphon nowej generacji, którego max. czas działania wynosi aż 570 h. Oznacza to, iż bez przerwy może pracować przez niemalże 24 dni. Samsung Galaxy Xcover 2 test to nie tylko dane, ale rzeczywiste możliwości. A tych nie brakuje. Android, ekran dotykowy, możliwość włożenia karty SD to zaledwie niewielka część specyfikacji tego modelu. Wielką zaletą jest możliwość transmisji danych na kilku płaszczyznach, od WiFi, Bluetooth, HotSpot, poprzez HSPA, HSUPA i WAP, aż po USB oraz GPS.Ten telefon sprawdzi się znakomicie w pracy biurowej, ponieważ prócz funkcji takich jak połączenia oczekujące i delegowanie połączeń, ma też protokoły email oraz pomocny słownik XT 9. Samsung Galaxy Xcover 2 test udowadnia, że jest to urządzenie najnowszej generacji, dzięki któremu możemy prowadzić wideorozmowy, posłuchać radia, a nawet oglądać filmy. Przelicznik walut, pomocny organizer, funkcjonalny zegarek i stoper docenią wszyscy użytkownicy, którzy potrzebują szybkiej odpowiedzi na nurtujące pytania, w krótkim czasie i każdym miejscu.

telefony LG
Author: LG
Source: LG
LG L70 - nowoczesny telefon dotykowy, z wbudowanymi wieloma funkcjami, które znacznie ułatwiają prace, ale również zapewniają wiele rozrywki, różnego typu. LG L70 test udowadnia, że model posiada doskonały aparat 5 Mpx, a także rozdzielczość wynoszącą 2592x1944 px, co na pewno docenią sympatycy robienia zdjęć smartphonem. Telefon pozwala nagrywać filmy w formacie MPEG 4.

Prezentowany materiał jest bardzo interesujący, jednak bez ociągania przeczytaj też podobny opublikowany tu (https://www.wsiz.wroc.pl/misja-uczelni/) w innym miejscu post - on również jest warty uwagi.

To dobry sprzęt dla wszystkich - tych lubiących długie podróże, jak i długie lubiących długo rozmawiać. System głośnomówiący pozwala wygodnie prowadzić rozmowy, nawet podczas jazdy autem, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo użytkownika.

Przydatne funkcje biurowe, jak np. organizer, kalendarz i zegar, ułatwiają planowanie zadań i oszczędzają czas, gdyż wszystko czego potrzebujemy, mamy zawsze przy sobie. Słownik T9 pozwala na intuicyjne i szybkie pisanie, a przekierowanie połączeń pozwala na spokojne kontynuowanie na przykład negocjacji z klientem, bez obawy o ich przerwanie niechcianym telefonem. LG L70 test pokazuje, że ten smartphon to nie tylko klasa sama w sobie, ale również wygoda, na którą każdy może sobie pozwolić.

Tags: radio, GPS, telefon, e-mail, Android