Opakowania tekturowe - niewatpliwie niezmiernie skuteczna „broń” w walce konsumenta

Posted on 07/11/2018 8:14am

Egzystujemy w epoce konsumpcjonizmu. Dzisiejsze czasy znamionuje niezwykle dynamiczny rozwój a także ogromna konkurencja.


Przedsiębiorcy czynią wszystko, co w ich mocy, aby przyciągnąć uwagę nowych klientów.


wizja - firma
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com


Nie jest tajemnicą, że kupujemy oczami. Podjęcie decyzji o nabyciu danego z reguły następuje - jak wskazują przeprowadzone analizy - w ciągu 2-3 sekund od chwili obejrzenia sklepowych półek. Sposób zapakowania artykułu staje się jednym z kluczowych „instrumentów” promocji firmy i zwielokrotniania wyników biznesowych. W całym owym „procesie” bardzo ważną rolę odgrywa tektura (folia stretch czarna) falista. Dlaczego ? To ona albowiem stanowi naczelny „budulec” opakowań. Wspomniany surowiec posiada sporo różnorakich walorów: uniwersalność, praktyczność, lekkość, giętkość, wytrzymałość - wyliczać można bez ustanku. Dodatkowo, opakowania tekturowe są przyjazne dla środowiska (rzetelne info jest na Podczas gdy, tworzywa sztuczne rozkładają się przez dziesiątki tysięcy lat, papier jest materiałem w pełni biodegradowalnym, natomiast przechowywana w nim żywność dłużej zachowuje swoją świeżość.
Warto , iż tektura falista powstaje w wyniku sprasowania kilku albo kilkunastu warstw masy papierniczej połączonych falą papierniczą. Ilość wykorzystanych warstw zależy od osobistych oczekiwań a także potrzeb.

Tags: sklep, papier, tworzywa sztuczne