Olimpia Port - czyli, pojedyncza z najlepszych inwestycji mieszkaniowych firmy typu deweloperskiego Archicom zawartego na terenie Wrocławia

Posted on 21/11/2020 12:22pm

Co warto wiedzieć o wspomnianej wewnątrz temaciku inwestycji deweloperskiej o nazewnictwie Olimpia Port? Gdybyśmy zapragnęli zakupić wewnątrz niej mieszkanko, co musielibyśmy wiedzieć na jej temat? Na jakie ceny za mieszkanko powinniśmy się przygotować, planując w tamtym miejscu meldunek? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowego - świeżo co wydzierganego - felietonu!


Łódź
Author: Sarota PR
Source: Sarota PR
Inwestycja typu mieszkaniowego o nazwie Olimpia Port, jest to jak już zostało napomknięte pojedyncza spośród najlepszych inwestycji typu deweloperskiego Przedsiębiorstwa Archicom, która swoją siedzibę posiada na terenie miasteczka Wrocław.

Absorbujący artykuł? Jeśli tak uważasz, to zobacz również na podobne wpisy (http://www.rfid.zone/co-to-jest-rfid-2/) mające podobne tematy - one bez reszty Cię pochłoną.

Owa inwestycja jest nie tylko najlepsza, ale i najbardziej chętnie wybierana poprzez kupców. Olimpia Port jest zlokalizowane na styku miasteczka Sępolno, oraz Swojczyc i posiada takiego typu udogodnienia jak osiedlowe fitness, place zabaw, dróżki rowerowe, a także ochronę 24 godziny na dobę, windy, oraz garaże zawarte pod ziemią. Dobrze jest tutaj napomknąć, iż wspomniana inwestycja znajdują się sześć km od centrum, wewnątrz pięknym oraz swobodnym miejscu, w którym dookoła odnajdziemy parki, wspomniane już dróżki rowerowe, a także pełno sklepów wraz z przeróżnego rodzaju usługami. Jeżeli chodzi o samiutkie mieszkania, to bywają one przestrzenne i wygodne. Ich kwoty rozpoczynają się od obszaru 180 tysięcy złotówek, kończąc nawet na więcej aniżeli siedmiuset tysiaków.


Owe pokoje ukazują się od kawalerek, aż po mieszkanka 5 pokojowe - metraż zaczyna się od trzydziestu m2, aż po sto m2. Istnieje możliwość również po wybierać dodatkowe opcje, takie jak balkonik, czy osobna kuchnia, a także taras albo ogród.

Tags: mieszkania, sklep, firm, Przedsiębiorstwa, temat