Odkurzacz centralny - czyli, odkurzacze wraz z gwarancją na nawet siedem lat

Posted on 04/07/2018 1:13pm

Ile może kosztować odkurzacz typu centralnego i w jaki sposób wyglądają ceny w uzależnieniu od wielkości domu, czy liczby gniazd, nie wspominając już o rodzaju montażu, a więc profesjonalnego oraz samodzielnego? Jakiego typu są jego najbardziej dużo wady i zalety? To wszystko i jeszcze więcej nie posiadając żadnego problemiku wynajdziesz w środku naszego dzisiejszego felietonu!


Montaż profesjonalny odkurzacza centralnego, jest uzależniony od metrażu i ilości wspomnianych gniazd, które chcemy wewnątrz domu zamontować.


odkurzacz centralny
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com


Na przykład - stosując przykładzik ze strony Doman - wycena dla 140 m2 nawierzchni domu, przy dwóch gniazdach, może wyglądać następująco: instalowanie ssące i do sterowania kosztuje pięćset dwadzieścia złotych, same gniazda 50 złotych, podczas kiedy odkurzacz centralny - w naszym wypadku model Beam BM dwieście sześćdziesiąt pięć razem z sprzętem dodatkowym - kosztuje 1275 złotych. W podsumowaniu wyniesie nasze osoby to razem 1845 zł. Jeśli chodzi zaś o montaż (zobacz istotnie pod tym adresem www.solitech.pl) samodzielny, to opcja również na dwójkę gniazd z tym samiutkim modelem odkurzacza, może nas wynieść następująco: komplet instalacyjny kosztuje 229 zł + gniazda 50 zł oraz odkurzacz centralny Beam BM dwieście sześćdziesiąt pięć wraz z częściami dodatkowymi - również 1275 złotych. Co tym razem, wyniesie nas w sumie 1554 złotówki. Czyli jak widać, samodzielny montaż (zobacz montaż elektroniki) może wynieść parę stówek mniej.
Dobrze jest wspomnieć, że zakładanie owej instalacji składa się z dwójki etapów - kładzenia rur, a także kupowaniu odkurzacza, wraz z gniazdami i akcesoriami. Jeśli chodzi o temat wad oraz zalet, to najbardziej dużą wadą wspomnianych odkurzaczy bywa ich koszt całości, w czasie gdy zaletą brak hałasu, czy uwolnienie od noszenia go.

Tags: dom, sprzęt, stal, cena, typ