Lecisz na wyprawę i nie masz w którym miejscu pozostawić samochodu? Lotnisko we Wrocławiu ma dla Ciebie sugestię!

Posted on 05/09/2017 7:46am

Wybierając się na wyjazd samolotem nie wiecznie jest dozwolone pozwolić sobie na zostawienie pojazdu pod blokiem chociażby z kwestii bezpieczeństwa. W szeregu przypadków jest także problem z podwózką pod lotnisko przez kogoś poufałego. Możemy wtedy skorzystać z parkingu tuż przy nim.

Parking
Author: Nicolas Senaud
Source: http://www.flickr.com
Dozór i obserwacja zapewniają nam bezpieczeństwo samochodu, a więc nie będziemy musieli się kłopotać w czasie wyjazdu o prawdopodobne szkody. Miejsce do parkowania przy lotnisku we Wrocławiu jest umiejscowiony dosadnie przy terminalu, zatem nie ma konieczności dojazdu do punktu odlotu busem. Możliwa jest wcześniejsza rezerwacja miejscówki.

Zobacz również - http://www.lotniskoparkingwroclaw.pl/Przed terminalem mieści się tzw. strefa krótkiego postoju (Kiss & Fly). Łączny czas bezpłatnego przejazdu i postoju w zonie wynosi 10 minut. Kiedy chodzi o parking - (system parkingowy) długoterminowy, jest szansa dokonania przedsprzedaży online, faktura przesyłana jest wówczas drogą mailową. Posiadamy w takim razie gwarancję miejsca, które wyselekcjonowaliśmy sobie z mapy. Władze lotniska nakłaniają do skorzystania z parkinkgu VIP zlokalizowanego najbliżej wejścia do terminalu. Jest to usługa dla pasażerów, którzy szanują sobie czas i swoją prywatność oraz oczekują subiektywnej obsługi w komfortowych wymogach.

Zastrzeżony jest poświęcony personel przeszkolony w obrębie protokołu dyplomatycznego, wygodne okoliczności do relaksu lub ewentualnie pracy zarówno przed, jak i po wyprawie, osłona bezpieczeństwa, odprawa paszportowa tudzież celna. Korzystając z tego typu usługi oszczędzamy czas przez maksymalne obcięcie procedur lotniskowych, dzięki czemu możemy pokazać się na porcie lotniczym nawet 20 minut przed odlotem.
Lotnisko Wrocław ma także strefę dla niepełnosprawnych. Parking dla tego typu osób położony jest w dostępnym miejscu, w pobliżu wejścia do terminalu. Miejsca parkingowe są zaznaczone odcieniem niebieskim oraz specjalnymi symbolami - źródło.

Dzisiejsze lotnisko w miejscowości Wrocław jest wyekwipowane w fenomenalny i niedrogi parking dla podróżujących. Jest on dopasowany zarówno dla niepełnosprawnych jakrównież sprawnych ludzi. O ile zamierzamy natomiast migiem dostać się do samolotu unikając papierkowej roboty, winniśmy skorzystać ze strefy VIP.

Tags: pojazdu, podróży, mail, VIP