Jest wiele osób, które w wannie odpoczywają — można czytać książkę i od jakiegoś czasu można także oglądać telewizję

Posted on 16/05/2022 4:32pm

Niektórzy w łazience lubią odprężyć się i wypić w wannie wino czy poczytać książkę. Co powiedzielibyście jednak Państwo na trochę innego luksusu — czyli możliwość oglądania w wannie filmów?


Zanurzyć się w wannie pełnej gorącej wody z pianą i olejkami aromatycznymi i.


Sweex Dual USB Charger
Author: Sweex
Source: Sweex


Głośniki Genius SP-HF2020
Author: Genius
Source: Genius


.. obejrzeć film. Tak, dokładnie, to wykonalne. Dzięki nowoczesnej technologii niektóre spółki wytwarzają już dziś tego rodzaju sprzęt. telewizor wodoodporny jest oznaczony symbolem IPX5, co oznacza całościową ochronę przed wodą płynącą w ilości do 12,5 litra na minutę.

Spodobał Ci się ten materiał? Jeśli tak, to na pewno ucieszy Cię wiadomość, że analogiczny artykuł jest na wyciągnięcie ręki. Po prostu zobacz ten link wymiana zbitej szybki Apple Watch series 5.

To doprawdy rewelacyjne osiągi. Oczywiście żaden właściciel tego typu telewizora raczej nie będzie trzymać go pod prysznicem i weryfikować tych informacji. Chodzi jednak o bezpieczeństwo.

Spodobał Ci się ten wpis? Więc z pewnością masz ochotę przeglądnąć coś jeszcze. Jeżeli tak, to kliknij w ten link i idź do źródła. Przyjemnego czytania!

W łazience z reguły przecież jest sporo wilgoci. Osoby, które będą oglądać film, będą mieć zapewne mokre palce. Nie powinno dojść do nawet minimalnego zwarcia czy porażenia prądem. Przez to normy dla tego rodzaju sprzętu są bardzo wyśrubowane. Telewizory te są zasilane stosunkowo niskim napięciem, co tym bardziej obniża niebezpieczeństwo porażenia i na dodatek sprawia, że jesteśmy eko. Oczywiście wszystkie wejścia do urządzenia są właściwie przygotowane tak, aby nie dostała się tam para. W zestawie razem z telewizorem najczęściej jest uchwyt, dzięki któremu możemy telewizor umieścić na ścianie.
Wówczas już całkowicie będziemy w stanie delektować się czasem w wannie. Domowe SPA oraz interesujący film to świetna forma relaksu.

Tags: telewizor, prąd, piec, napięcie, typ