Jeśli spotkają nas problemy w trasie

Posted on 22/11/2021 11:04am

Rzeczpospolita Polska o (czym nie wszyscy wiedzą) jest europejskim potentatem w transporcie międzypaństwowym przewozów produktów na terenie Unii Europejskiej i poza nią na terenie kontynentu. Jeżeli się wnikliwiej zastanowić nie jest to wcale takie dziwne, Polska bowiem leży prawie w idealnym miejscu jeśli nasza firma ma się zajmować transportem międzypaństwowym. Nie przypadkiem mówi się o naszym państwie jako o centrum kontynentu, i nie jest to jedynie figura retoryczna lub objaw dumy z miejsca gdzie się żyje. W tym przypadku jest to szczera prawdziwość, wystarczy spojrzeć na mapę Europy w jakimkolwiek atlasie, a wszystko stanie się jasne.

Tiry, transport
Author: iStock
Source: T.S.H. POLMAR
Po prostu jesteśmy idealnie położeni. Prawie wszędzie jest od nas niedaleko, w prawie każdy zakamarek kontynentu - czy wypadnie nam zawieźć coś do budzącej niepokój Moskwy czy też wywołującego poetyczne emocje Paryża - wszędzie mamy niedaleko. Nie dziwi przeto fakt, iż wykorzystaliśmy szansę którą przyniosła nam inicjatywa wspólnego i wolnego rynku. Tak więc faktycznie jesteśmy potentatem w owej dziedzinie biznesu. Oczywiście samo położenie jest tylko jednym z pozytywów. Innym jest nasza energia.
W każdej działalności jednak trzeba się przygotować na niespodzianki, tak i jest w fachu polegającym na transportowaniu towarów - a to jest korek na drodze, a to kolizja albo też zwyczajnie zepsuje się nam auto - usługi pomocy drogowej. W tym ostatnim wypadku mamy 2 kłopoty; pierwszy - musimy posłać ekwipunek zastępczym pojazdem. Poza tym - należy w jakiś sposób zepsuty wóz z drogi ściągnąć, a nie jest to łatwe jeśli musimy zając się dużym autem.

Ciężarówka, tir, transport
Author: Mattox
Source: http://www.sxc.hu
Na podobne wypadki warto posiadać przygotowaną listę jednostek które w konkretnym rejonie pomogą nam w problemie. Oczywiście pomóc może nam sieć internetowa; wbijamy w wyszukiwarkę frazę pomoc drogowa tir i już. Jednostka usługowa przy pomocy specjalistycznego samochodu odtransportuje do warsztatu nasz samochód. Warto wybrać taką, jaka zapewni nam minimalne uszkodzenia albo żadnych. Dobrze jest również wybrać firmę, która świadczy usługi 24 godz. na dobę, zaś naprawa naczep na miejscu zdarzenia powinna być ponadplanowym pozytywem. Z taką listą można spokojnie wybrać się w podróż - kliknij tu.

Tags: samochód, Auto, firma, ładunek, pojazd