Jeśli nabyliśmy mieszkanie, to zapewne jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nareszcie udało nam się ziścić swoje marzenie - musimy jednak wszystko wyremontować

Posted on 15/07/2020 7:52am

Jeśli nasze mieszkanie jest oddane w surowym stanie, to zdajemy sobie zapewne sprawę z tego, że czeka nas kompletne jego meblowanie - pokoje, łazienka oraz kuchnią będą wymagały dużych nakładów finansowych.


papieros
Author: Pikku-Mikko
Source: http://www.flickr.com


innowacje
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Przy wprowadzaniu się do nowego mieszkania zwykle wymagany jest całkowity remont. Nie bez powodu mówi się, że najkosztowniejsza jest wówczas kuchnia, gdyż jest tam dużo urządzeń. Niestety nie jest to tanie. Musimy zamówić nie tylko kafelki i meble, ale również lodówkę, zmywarkę i kuchenkę. W dzisiejszych czasach wielu deweloperów rezygnuje z podłączania gazu do nowych bloków, więc kuchenka będzie musiała być elektryczna. Hitem więc są te modele, które są indukcyjne. Dzięki nim gotowanie wydaje się być szybsze niż na kuchence na gaz. Są one więc przyjazne dla naszego portfela. Często kupowane są również te modele, które nie parzą dłoni, mimo że podgrzewają posiłek. Będzie to rewelacyjne rozwiązanie dla tych par, które mają dzieciaki i nie chcą, by maluch się poparzył. W ostatnich latach fantastycznym rozwiązaniem wydaje się być też odseparowanie kuchenki od piekarnika. Kuchenka jest mocowana na blacie, a piekarnik znajduje się w osobnej szafce. Zwykle bywa ona wysoka niczym lodówka, więc piekarnik możemy umieścić na wysokości naszej klatki piersiowej. To proste oraz genialne rozwiązanie ma same plusy.
Aby spraWDzić, co dzieje się z jedzeniem lub kiedy chcemy je już wyjąć, to nie jesteśmy zmuszeni się pochylać. To idealna recepta dla naszych pleców, gdyż nie trzeba wtedy ich zbytnio obciążać.

Tags: WD, części, RAM