Jakiego typu akcesoria najlepiej pasują do telefonu komórkowego? Czy lepsze jest etui czy folia?

Posted on 29/08/2018 4:06pm

Jak powinien wyglądać telefon? Pytanie wydaje się banalne, lecz tak naprawdę jest faktycznie zasadne, szczególnie, iż aktualnie każdy posiada telefon, a raczej smartfon.

wiedza
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Kalkulator, pieniądze, ołówek i dokumenty
Author: Jacob Edward
Source: http://www.flickr.com
Różnorakie są modele telefonów nowej oraz starszej generacji, ale każdy z nich ma z pewnością wygląd, jaki będzie podobał się bardziej lub mniej. Jednakowoż telefony są do siebie podobne, więc wiele osób planuje posiadać taki model, jaki będzie najlepiej spersonalizowany. Co warto wybrać: etui a może folię ochronną?


dron
Author: Walter
Source: http://www.flickr.com
Jednym z bardziej ważnych elementów wyposażenia telefonu komórkowego, jaki wpływa na jego lepszy wygląd, jest etui (etuo.pl/etui-asus-zenfone-4-pro-zs551kl). Tego rodzaju pokrowiec na telefon chroni przed rysami, mechanicznymi uszkodzeniami oraz silniejszymi urządzeniami. Tego typu wybór zależy od gustu oraz indywidualnych preferencji, jednak najlepiej również pomyśleć, czy ważne są jedynie względy estetyczne czy też funkcjonalne. Jak nie chcemy etui to świetną alternatywą będzie folia na telefon.


Wyglądają rewelacyjnie, również chronią przed rysami oraz innymi uszkodzeniami. Kupując folię dobrze jednak się zastanowić, jaki jej typ będzie najlepszy. Do wyBoru mamy folie - link tu... - ochronne matowe i błyszczące. Pierwsze nie prezentują się jakoś świetnie, chociaż to oczywiście kwestia gustu, ale jednocześnie nie pozostawiają wielu odcisków palców. Folie błyszczące lepiej zaś pasują do najbardziej nowoczesnych smartfonów.
Zakup folii nie jest problemem, ponieważ takie akcesoria na komórkę są w wielu sklepach, mniej ciekawie jest z jej założeniem. Dość często pojawiają się pęcherze powietrza, jakie mają negatywny wpływ na wygląd ekranu. Przed założeniem folii powinniśmy wyczyścić ekran telefonu miękką ściereczką a także specjalnym płynem do czyszczenia.

Tags: ekran, prezent, Bor