Jakie są podstawowe rodzaje etui, jak dobrać je odpowiednio do swojego telefonu.

Posted on 12/11/2019 7:23am

Większość osób, które kupuje nowy telefon chciałoby, aby jak najdłużej on służył. Jednak nawet jeśli będzie się o niego dbało, to i tak ciężko uniknąć rozmaitych rys czy zanieczyszczeń.
rozwiązanie
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com


wesele
Author: @sage_solar
Source: http://www.flickr.com


Dlatego też warto zaraz po zakupie zainwestować w porządny pokrowiec, dzięki jakiemu telefon długo dłużej będzie w nienagannym stanie. Rzecz jasna pod warunkiem że się wybierze pokrowiec dobrej jakości, na szczęście obecnie nie ma z tym dużego problemu, ponieważ ich wybór jest rzeczywiście spory. Przy zakupie etui pamiętać należy o kilku istotnych rzeczach, z których najważniejszą będzie odpowiedni rozmiar. Niejednokrotnie można znaleźć pokrowce przeznaczone do wybranych typów urządzeń, wybierając taki można uniknąć problemów z dobraniem odpowiedniego rozmiaru i pasowaniem wszystkich otworów.


Sony Xperia M4 Aqua pokrowiec
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com


Następną kwestią będzie wybór odpowiedniego modelu, tu do dyspozycji są między innymi futerały, typowe pokrowce i bumbery. Wybór pasującego Microsoft Lumia 550 etui na smartfon będzie zależał między innymi od tego, jaki typ smartfona będzie chroniony i jakie wymagania będzie miał właściciel. Dość istotną decyzją także będzie materiał, z którego dany Sony Xperia M4 Aqua pokrowiec jest wykonany. Niedrogie i jednocześnie dość dobrze się sprawdzają obudowy zrobione z kolorowych plastików i dużo bardziej wytrzymałego poliwęglanu.
Wielu klientów wybiera również chętnie etui z silikonu, materiał ten daje odpowiednią ochronę przy różnych upadkach. Za to osobom które szukają stylu i elegancji polecić można prawdziwą skórę, telefon w tego typu pokrowcu naprawdę doskonale wygląda.

Tags: materiał, rzeczy, Bor