Jakie gadżety elektroniczne warto mieć w swoim aucie w czasie dłuższego podróżowania.

Posted on 10/03/2018 9:44pm

Jeżdżąc samochodem warto się zaopatrzyć w parę ciekawych gadżetów, jakie mogą wspomóc kierowcę albo dostarczyć jakiejś rozrywki pasażerom. W przypadku dalszych podróży bardzo pomocna między innymi będzie nawigacja mio gps, pozwalająca w wygodny i bezpieczny sposób dotrzeć na miejsce.

Nawigacja GOCLEVER NAVIO 505TMC
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR


Aktualnie bardzo często kierowcy korzystają ze smartfonów, lecz klasyczne nawigacje mają jeden niezaprzeczalny plus. A mianowicie dzięki temu, że posiadają w pamięci mapy praktycznie całej Europy, to nie będą potrzebować do swojego działania żadnego transferu danych, a tylko dostęp do GPS. Posiadacze tych urządzeń mogą też najczęściej liczyć na darmowe aktualizacje miomap, ciekawe motorhead bomber przez co cały czas będą kierowani w dobrym kierunku.


laptop
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com


Jeżdżąc samochodem można również zadbać o muzykę we wnętrzu. Standardowe zestawy, w jakie wyposażone są aktualnie używane pojazdy najczęściej starczają, ale oczywiście można zamontować dodatkowe, mocniejsze i lepsze głośniki (sprawdź dobre głośniki we wrocławiu). Dobre zbudowany zestaw audio może dać jego posiadaczowi dużo przyjemności, lecz jednak zapewne będzie w środku trochę głośno. Jeżeli ktoś chciał będzie się zrelaksować i posłuchać czegoś swojego, to może wozić ze sobą niewielkie mini radio http://ceneo.pl/30944181 na baterie. Jeżeli weźmie jeszcze ze sobą jakieś dobre słuchawki, na przykład niezwykle polecany przez wiele osób model motorhead bomber, to wówczas całkiem mógł się będzie wyłączyć.

Nawet jeśli z głośników samochodowych płynąć będzie muzyka, to przy pomocy słuchawek można będzie słuchać dokładnie tego, co będzie się chciało.

Tags: radio, gadżet, samochody, dostęp, smartfon