Jakie gadżety elektroniczne warto mieć w swoim aucie w czasie dłuższego podróżowania.

Posted on 01/08/2018 2:04pm

Jeżdżąc samochodem warto się zaopatrzyć w parę ciekawych gadżetów, jakie mogą wspomóc kierowcę albo dostarczyć jakiejś rozrywki pasażerom. W przypadku dalszych podróży bardzo pomocna między innymi będzie nawigacja mio gps, pozwalająca w wygodny i bezpieczny sposób dotrzeć na miejsce.


Nawigacja GOCLEVER NAVIO 505TMC
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Aktualnie bardzo często kierowcy korzystają ze smartfonów, lecz klasyczne nawigacje mają jeden niezaprzeczalny plus. A mianowicie dzięki temu, że posiadają w pamięci mapy praktycznie całej Europy, to nie będą potrzebować do swojego działania żadnego transferu danych, a tylko dostęp do GPS. Posiadacze tych urządzeń mogą też najczęściej liczyć na darmowe aktualizacje miomap, ciekawe motorhead bomber przez co cały czas będą kierowani w dobrym kierunku.


laptop
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com


Jeżdżąc samochodem można również zadbać o muzykę we wnętrzu. Standardowe zestawy, w jakie wyposażone są aktualnie używane pojazdy najczęściej starczają, ale oczywiście można zamontować dodatkowe, mocniejsze i lepsze głośniki. Dobre zbudowany zestaw audio może dać jego posiadaczowi dużo przyjemności, lecz jednak zapewne będzie w środku trochę głośno. Jeżeli ktoś chciał będzie się zrelaksować i posłuchać czegoś swojego, to może wozić ze sobą niewielkie mini radio na baterie. Jeżeli weźmie jeszcze ze sobą jakieś dobre słuchawki, na przykład niezwykle polecany przez wiele osób model motorhead bomber, to wówczas całkiem mógł się będzie wyłączyć.


Nawet jeśli z głośników samochodowych płynąć będzie muzyka, to przy pomocy słuchawek można będzie słuchać dokładnie tego, co będzie się chciało.

Tags: radio, gadżet, samochody, dostęp, smartfon