Interesujący sposób na reklamę firmy albo wydarzenia

Posted on 01/03/2019 2:22pm

W dzisiejszych czasach okalający nasze osoby świat jest pełny różnych kolorów. W znacznej mierze jest tak z racji wszędobylskich reklam. Czasem niezwykle oszpecają czy odstraszają nawet one niektóre miejsca, przykładowo reklamami sex-shopu na ulicy Ojca Świętego.


Wszakże promocja jest dźwignią sprzedaży i musi upłynąć wiele wody w Wiśle, zanim powrócimy do porządku, jaki wszakże kiedyś mieliśmy.
szczegóły
Author: Parekh Cards
Source: http://www.flickr.com


Pojawiają się wszakże takie postaci promocji, które chociaż zajmują szczególnie wiele przestrzeni, to nie muszą oszpecać okolicy. Są to co poniektóre murale reklamowe, czyli przeogromne malunki na ścianach budynków. Nie muszą to być nawet reklamy, potrafią promować np. wszelakie akcje charytatywne czy upamiętniać jakiekolwiek wydarzenia. Owego typu murale (zobacz kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy) reklamowe są dla nas znane od kilku dziesiątek wiosen . Nawet w dniach należycie minionych z niektórych ścian patrzyły na nas reklamy tego typu firm jak PZU, PKO czy sieci Pewex. Co ciekawe wspomniane Przedsiębiorstwa okazały się jedynymi przedsiębiorstwami w swojej branży w swoich dziedzinach oraz tego typu promocji nie potrzebowały.


pomiary
Author: www.centro-therm.pl
Source: www.centro-therm.pl


Nie wszelakie malunki na ścianach powinny od razu być reklamami jakichś przedmiotów czy usług. Spotykane jest także artystyczne malowanie ścian, jakie mogłoby, choć nie musi, promować jakąkolwiek firmę (ilustracje komercyjne). Owego rodzaju działalność może reklamować podniosłe inwestycje, np. zbieranie pieniędzy na jakieś chore dziecko. Takie artystyczne malowanie ścian mogłoby być również poświęcone jakiemuś wydarzeniu, przykładowo jednemu z mnóstwa w naszej historii powstań.
Co ciekawe, jakość ich wykonania może zostać bardzo wysoka. Jeżeli taki malunek przedstawia jakąś personę, to mogła zostać odwzorowana z bardzo realistyczną dokładnością.

Tags: branża, Przedsiębiorstwa, zakład, typ