Idealny sposób na przyciągnięcie uwagi hipotetycznego klienta

Posted on 07/02/2020 8:12am

We wszystkich dużych sklepach spożywczych i we wszystkich większych sklepach kosmetycznych możemy wziąć do domu gazetkę promocyjną. Poza tym gazetki promocyjne wszelkiego typu lądują w naszych skrzynek pocztowych i czasem trudno się w skrzynce doszukać jakiegoś listu. A gazetki są różne począwszy od wspomnianych już gazetek ze spożywczaków i sklepów kosmetycznych, przez sklepy z meblami a skończywszy na reklamach z ciuchami.
promocja
Author: Jean-Etienne Minh-Duy Poirrier
Source: http://www.flickr.com
Ogólnie to świetne rozwiązanie, bo chociaż wiemy, kiedy wybrane produkty będą tańsze. Możemy w takiej sytuacji poczekać do przeceny, czyli nie zdarzy nam się tak często przepłacenie. Dodatkowo zapoznamy się dokładnie z asortymentem sklepu. Nie musimy też chodzić w poszukiwaniu między półkami ulubionego tuszu do rzęs, wystarczy iść do sprzedawcy z gazetką i powiedzieć, czego poszukujemy. Sprzedawca powie nam czy dany produkt z promocji jeszcze jest na stanie. Czasem niektóre produkty kupowane są niezmiernie prędko, bo rzeczywiście są prawdziwą gratką.

W prawie prawie wszystkich sklepach możemy spotkać się z gazetkami promocyjnymi. Takie broszury dają nam możliwość kupna fajnych produktów w promocji. Wiele osób korzysta najczęściej z produktów przecenionych. Jest to dobre rozwiązanie, bo możemy sporo oszczędzić.

Jeżeli zainteresowało Cię omawiane zagadnienie, to obejrzyj więcej tutaj, a z pewnością zdobędziesz mnóstwo fascynujących informacji na ten wątek.

Ale wtedy często bywa tak, że trzeba mieć chęć na banany wtedy, gdy są w promocji, to jakoś brak nam na nie chęci. Jednak w przypadku kosmetyków jest prościej, bo termin ważności kosmetyków jest dłuższy niż typowej spożywki.

promocja
Author: Andrew Tarvin
Source: http://www.flickr.com
Jednak nie dajmy się zwariować, gazetki promocyjne mają być tylko wskazówką. Mają pokazać, co będzie można niebawem kupić w sklepie, do którego chodzimy w niższej cenie. Gazetki są odpowiednie przemyślane i jesteśmy o nich informowani w odpowiednim czasie. Tak, więc warto, co jakiś czas, chociażby raz w tygodniu sprawdzać naszą skrzynkę pocztową, żeby nie przegapić jakiejś wielkiej okazji. Dodatkowo osoby rozdające ulotki mają przykaz od niektórych koordynatorów akcji marketingowych, by nie zostawiać gazetek promocyjnych do skrzynek pocztowych tylko kłaść je na wycieraczce. Wtedy, jako mieszkańcy jesteśmy zmuszeni do podniesienia danej gazetki i zabrania jej do swoich czterech kątów. To świetne rozwiązanie zwłaszcza, że dużo takich gazetek mimo wszystko jest wrzucana do kosza na śmieci przed przejrzeniem tej ulotki.Tags: Promocja, prawo, okazja, gazetka