Dziś funkcjonowanie bez telefonu, to prawie jak życie bez ręki - stale pragniemy być online i dlatego jesteśmy zmuszeni mieć zawsze naładowany telefon

Posted on 13/05/2018 7:36am

W dzisiejszych czasach bywamy tak uzależnieni od telefonów, że aż niemożliwym niemal staje się to, by wyobrazić sobie bez nich funkcjonowanie.


Teraz na ulicach, w kawiarniach i prawie w każdym innym miejscu na naszej planecie na każdym kroku mamy możliwość zobaczyć ludzi z telefonami w dłoni.


ładowarka do telefonu


Karty microSDHC Class 10
Author: TRANSCEND
Source: TRANSCEND


Są one zwykle dosyć duże oraz ciągle podłączone do internetu. To w wirtualnym świecie jesteśmy nieraz bardziej zatopieni niż w normalnym świecie. W smartfonie mamy wszystko - kalendarz, filmy, kamerę i połączenie z e-mailem i portalami społecznościowymi. Prawdą jest, że wszelkie nasze aplikacje i podłączenie do internetu niesamowicie zjadają baterię. Ponadto, duży oraz kolorowy ekran również przyczynia się do tego, że niektórzy są zobligowani ładować telefon nawet codziennie. Na tyle boją się zerwania kontaktu z wirtualnym światem, że ładowarka (polecamy ładowarki) do telefonu ciągle znajduje się w ich torebce czy tornistrze. Są tacy, którzy ładowarek posiadają kilka. Jedną trzymają w domu, kolejną w biurze, a ostatnią w torbie, żeby być w stanie naładować telefon w podróży - w tramwaju czy w busie. Dzisiaj jest to już na tyle powszechne, że niejeden przewoźnik, który nie chce stracić klientów, montuje gniazdka do ładowania smartfonów lub tabletów przy każdym siedzeniu.
Darmowe Wi-Fi w busach to też już powoli standard.


Żyjemy w latach, kiedy świat wirtualny jest równie istotny, jak ten rzeczywisty. Dlatego pragniemy być stale online - żeby być zawsze na bieżąco ze wszystkimi sprawami.

Tags: urządzenie, dom, czas, stal, pracy