Biuro tłumaczeń z siedzibą na Śląsku

Posted on 22/06/2018 6:04am

Biuro tłumaczeń posiada bogatą gamę usług Oferta składa się z tłumaczeń pisemnych, tłumaczeń ustnych – konsekutywnych i symultanicznych, tłumaczeń przysięgłych - przeznaczona jest zarówno dla podmiotów biznesowych oraz instytucji jak i dla klientów indywidualnych. Sam proces realizacji usługi rozpoczyna się gdy zleceniodawca przekaże zlecenie oraz tekst tłumaczenia. Tłumaczenia pisemne przysięgłe mogą odbyć się w dwóch trybach: normalnym oraz ekspresowym.
tłumacze
Author: TED Translators
Source: http://www.flickr.com
Tryb normalny obejmuje do 5 stron dziennie w ciągu dwóch dni roboczych. W trybie ekspresowym realizacja tłumaczenia odbywa się w tym samym dniu, w którym zostało złożone zamówienie, a tłumaczone jest więcej niż pięć stron dziennie. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną (ciąg dalszy tego zagadnienia- rzuć okiem)oferta kliknij poniższy link: .Grupa języków, którymi się trudnimy stale się poszerza. Aktualnie nasza oferta dalej odwiedź stronę obejmuje zarówno języki europejskie jak i pozaeuropejskie. Niektóre z nich to na przykład: angielski, niemiecki, białoruski, czeski, estoński, litewski, ukraiński, włoski, koreański. W ofercie biura Lidaria tłumaczone są również teksty specjalistyczne między innymi z zakresu: ekonomia, finanse, handel, farmacja, ochrona środowiska. Co ważne tłumaczenie specjalistycznych tekstów odbywa się bez dodatkowych opłat.

Do zespołu biura tłumaczeń należą wykwalifikowani tłumacze o dużym doświadczeniu zawodowym. Wszyscy nasi lingwiści kierują się zasadą "Optimo modo”, dlatego pomagamy rozwiązywać nawet najbardziej złożone problemy dotyczące tłumaczeń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Za pośrednictwem strony internetowej można wysłać zapytanie o bezpłatną wycenę - .

Tags: biuro, angielski, zlecenie, Tłumaczenie, zamówienie, realizacja