Bezkonkurencyjne przykłady na egzotyczną podróż poślubną.

Posted on 29/08/2018 3:45pm

Niemal wszyscy Nowożeńcy śnią o wyjątkowej oraz niezatartej podróży poślubnej. Jednakże w harmidrze przygotowań do ślubu nie jest łatwo znaleźć dodatkowy czas na wielogodzinne studiowanie przewodników w poszukiwaniu kapitalnego kierunku podróży.
A wszak wybór nie jest banalny - każdy kraj egzotyczny oferuje różne atrakcje, różnorodne typy plaż, zróżnicowaną kulturę jak też klimat. Co wyselekcjonować w gąszczu ofert biur podróży?


Berlin
Author: blitzhall
Source: http://www.flickr.com


samochody
Author: Secretaria de Agricultura e Abastecimento
Source: http://www.flickr.com


Podróż poślubna do Indonezji (warto przeczytać). Ulokowana w Azji Indonezja jest to niezwykle ciekawy cel wyjazdów poślubnych. Tenże wyspiarski kraj charakteryzuje ogromne zróżnicowanie kulturowe oraz krajobrazowe, dzięki czemu potrafi zachwycić zarówno wielbicieli relaksu w równikowej scenerii, jak też żądnych adrenaliny poszukiwaczy przygód. Najbardziej popularna z 17 000 indonezyjskich wysp, Bali, proponuje prawdziwie egzotyczne zestawienie plażowania a także wschodniej kultury. Rozpoczęcie podróży poślubnej na Bali warto spędzić w jednej z nadmorskich miejscowości, radując się piaszczystymi plażami jak też gorącymi wodami Oceanu Indyjskiego. Następnie polecamy przenieść się na kilka dni w głąb wysepki, do kultowego miasteczka Ubud. Tutaj na Nowożeńców oczekują prawdziwie orientalne doznania podczas przechadzek wśród poetycznych tarasów ryżowych i tajemniczych świątyń, rannych sesji jogi, prezentacji balijskiego tańca oraz świetnych zabiegów spa. Wyjazd na Bali wskazane jest połączyć z bytnością na sąsiedniej wysepce Lombok, bardziej dzikiej i mniej odwiedzanej poprzez turystów (kliknij tutaj).
Tutaj w kameralnej aurze nacieszymy się wspaniałymi zmierzchami słońca jak też ładnymi plażami, nad jakimi chylą się palmy kokosowe. Już dzisiaj wbij w przeglądarkę: wycieczki Indonezja.

Tags: relaks, Rzym, klimat, atrakcje