Amatorzy nagrywania filmików mają do wyboru wyjątkowo dużo wysokiej jakości produktów

Posted on 11/07/2018 7:19pm

Jeżeli jesteśmy fanami sportów ekstremalnych i chcemy rejestrować swoje wyczyny sportowe, to musimy zakupić dobry sprzęt. Dzisiaj doskonałym rozwiązaniem może być najnowsza kamera GoPro oraz świetnej jakości dron.


Jeśli chcemy zakupić porządnego drona, to będziemy mieli naprawdę spory wybór.


Softstarty
Author: Kurt Trew
Source: http://www.flickr.com
Starczy zaglądnąć do Netu oraz odpalić przeglądarkę, a z pewnością wyskoczy nam wiele wyjątkowych ofert. Świetnym rozwiązaniem będzie model DJI Phantom 3 Professional ( sprawdź na camonboard.plsprawdź na Jest to urządzenie posiadające niezwykle solidną baterię oraz przystosowane do większych obciążeń. Latanie nim jest banalnie łatwe, a nowoczesne oprogramowanie zapewnia dużo przydatnych funkcji. Dron DJI Phantom 3 Professional jest doskonały dla pocz http://www.camonboard.pl/gopro-hero4-back.html/ 10/543d0900caa02___flickr_14986689310.jpg|L|W=153|ALT=Osoba w okularach|TITLE=Osoba w okularach]


W przypadku gdy chcemy np. zarejestrować skok ze spadochronem lub zjazd na nartach, to warto nabyć kamerę GoPro Black . Ten popularny model marki stworzony jest do działania w trudnych warunkach. Jest zupełnie wodoodporny, więc nie trzeba się już martwić ulewą lub tym, że wpadniemy do wody. Ponadto kamera GoPro Black rejestruje filmy w wysokiej rozdzielczości oraz ma stabilizator obrazu, który sprawi, że nasze nagranie będzie wyglądać niesłychanie profesjonalnie. W dodatku posiada ona 3 zamontowane mikrofony, co gwarantuje znakomITą jakość dźwięku.


Porządny sprzęt do rejestrowania spowoduje, że będziemy w stanie zatrzymać wszystkie emocjonujące chwile w wysokiej jakości oraz się nimi podzielić z rodziną albo z ludźmi w Internecie.

Tags: dźwięk, prezent, zakup, IT, GoPro