Akcesoria do telefonu komórkowego, jak je dopasować i na co zwracać uwagę?

Posted on 16/05/2018 7:29am

Większość z nas posiada obecnie nowoczesne komórki. Teraz przy zakupie dowolnej opcji abonamentowej w sieci komórkowej, można dostać nowy model za nieco ponad złotówkę. Dlatego tak sporym zainteresowaniem cieszą się wszelkiego rodzaju akcesoria do telefonów, jak: etui na komórkę, kompaktowa ładowarka, futerały, i sporo innych. Czym się kierować robiąc tego rodzaju zakupy? Gdzie najsłuszniej zaopatrywać się w takie gadżety?


ogląd - sprzęt
Author: Maciej Miąsik
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mamy bardzo kosztowny model telefonu, zapewne akcesoria do niego także będą kosztowne, gdyż im mniejsze zapotrzebowanie tym wyższe ceny. Lecz jeśli straciliśmy już pełno gotówki na nasz sprzęt, nie uśmiecha nam się wydawać drugie tyle na etui (więcej informacji) na komórkę. (Czytaj więcej) Na szczęście jest na to sposób. W dzisiejszych czasach mamy szansę znalezienia futerałów przystosowanych do modeli każdej marki, jednak wytwarzanych przez innych producentów. Dzięki temu posiadamy okazję za ten sam dodatek zapłacić 10 razy mniej niż w sklepie firmowym. Musimy jedynie mieć na uwadze, że w poszczególnych egzemplarzach otwory na ładowarkę czy lampy aparatu są w odmiennym miejscu, dlatego lepiej wszystko uprzednio zobaczyć, aby uniknąć przykrej niespodzianki.

Istnieje dużo miejsc, w których możemy zakupić etui na komórkę, jednym z bardziej znanych jest na pewno internet. Zarówno licytacje internetowe, jak i witryny branżowe pełne są opakowań w przeróżnych deseniach i kształtach, każdy odnajdzie coś odpowiedniego. Niestety, ogromną wadą sprawunków w świecie wirtualnym, jest brak szansy zobaczenia przedmiotu "na żywo", czasem może to doprowadzić do kupna nieodpowiedniego artykułu. Oferta akcesoriów do telefonów Bowiem etui na komórkę kupujemy podobnie jak ubrania - należy najpierw je przymierzyć. Poza tym, musimy się liczyć z opłaceniem dostawy - która przy mniej kosztownych futerałach, nierzadko jest równy ich cenom. Poza tym, nie otrzymamy przedmiotu od reki, musimy zaczekać na kuriera, nawet kilka dni, w zależności od wybranej metody. Z tej przyczyny, jeżeli nie jesteśmy za bardzo wymagający co do wzoru, warto kupić etui na na komórkę w lokalnych sklepach. Tego typu punkty rozmieszczone są na wyspach w większości pasażów handlowych. Wybór jest znacznie skromniejszy, jednak kupujemy wszystko od ręki i możemy przymierzyć.


Zakup dobrego futerału jest niezwykle ważny. Nie tylko poprawia on estetykę naszego modelu, który można przystroić w dowolnie wybrany wzór. Przede wszystkim jego zadaniem jest chronić naszą komórkę przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi.

Tags: gadżet, telefony, dodatki, części