Agencja filmowa jako możliwość uczestniczenia w reklamie

Posted on 17/05/2022 7:54am

Istnieje dużo osób, które pragną przeżyć niezapomnianą przygodę, rozwijać się aktorsko, lub poznać telewizję i film od kuchni.


Agencja filmowa Katowice zajmuje się szukaniem i reprezentowaniem aktorów, statystów, epizodystów, dzieci i młodzieży, ludzi dorosłych, także modeli.


pralka
Author: Nicolas Raymond
Source: http://www.flickr.com
Jej specjalnością jest odkrywanie nowych talentów i nowych twarzy. Agencja kooperuje z wytwórcami filmów fabularnych, różnych seriali, także reklam. Ażeby zrobić karierę w show biznesie trzeba uzbroić się w wytrwałość i brać udział w wielu castingach. Przesłuchanie to sposobność do ukazania siebie tym, którzy wyszukują pracowników. Na ogół organizuje się castingi dla modelek, castingi fotomodelek, przesłuchania do filmów, czy castingi do filmów reklamowych, lecz zdarzają się także przesłuchania do kapeli muzycznych, castingi na tancerzy do teledysków i tras koncertowych rozmaitych grup, castingi muzyczne innego rodzaju, a również przesłuchania dla najmłodszych i noworodków do projektów rozrywkowych, bądź do reklam. Na ogół tworzone są w paru wielkich miastach w kraju. Na przesłuchania może przybyć każdy, kto dopełnia scharakteryzowane wymagania.


Na sfinalizowanie przesłuchania komisja selekcjonuje, zwykle posiłkując się zdjęciami, bądź nagraniami z kamer video, jedną, lub kilka osób, które wezmą udział w danym wydarzeniu, filmie, czy reklamie. Agencje urządzają także pojedyncze i grupowe szkolenia aktorskie prowadzone przez najlepszych profesjonalistów.


Wiek, płeć ani doświadczenie nie mają wpływu. Żeby pojawiać się na ekranie, nie trzeba dyplomu szkoły aktorskiej, ani zjawiskowej urody. Wystarczy zgłosić się do agencji aktorskiej, cierpliwie chodzić na castingi.

Tags: program, wideo, zdjęcia, plan, producent